Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. bez specjalizacji 11 lata temu

    Każdy, kto miał do czynienia z Pania doktor, jest tego samego zdania: Pani doktor jest lekarzem z powołania. Jest profesjonalna, kompetentna a zarazem niezwykle uprzejma, wyrozumiała i empatyczna. Swoim pacjentkom poświeca dużo czasu, rozwiewając wszelkie wątpliwości i odpowiadając na wszelkie pytania. W zakresie szczególnych zainteresowań Pani doktor mieści się problem zaburzeń płodności.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz rodzinny- dokładna, skrupulatna, dociekliwa, sumienna, lubiąca się uczyć, kochana przez pacjentów, niezwykle cierpliwa i obdarz...

zobacz profil

Znam Panią doktor Jolę od jej stażu podyplomowego . Przez wiele lat pracowaliśmy w jednym oddziale . Z przyjemnością mogę powiedzieć , że rzadko sp...

zobacz profil

Znakomity klinicysta, fachowiec, zawsze wykraczający myślą poza układ ruchu;-)))))

zobacz profil