Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog 10 lata temu

    Fachowość i empatia, duże wyczucie, Serdecznie polecam, Psychiatra dla dzieci i młodzieży

  • Lek.
    Lek. neurolog 9 lata temu

    Polecam jako Lekarza i Psychiatrę dziecięcego! Mądra, zaangażowana, życzliwa!

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1975

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Genialny lekarz, wspaniały człowiek, wybitny specjalista. Jestem pechowcem, ratował mnie wielokrotnie, za każdym razem szybko i skutecznie. Poleca...

zobacz profil

solidny, profesjonalny

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista. Zaanagażowany w indywidualne podejście w leczeniu swoich pacjentów. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo dobry kont...

zobacz profil