
zobacz profilSumienny, rzetelny, empatyczny, łatwo nawiązujący kontakt, z dużą wiedzą, a poza tym wzbudzający symatię.
zobacz profilDobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...
zobacz profilPan Doktor pomógł mojemu Bartkowi nareszcie wygrzebać się z alergii bo leczyłam syna u 2 lekarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i chodziłam ...