Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, pulmonolog, specjalista medycyny paliatywnej 11 lata temu

    Ciepła,spokojna osoba,merytoryczna umiejąca spokojnie wytłumaczyć rodzicom o co chodzi,komunikatywna.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta

zobacz profil

Polecam jako dobrego urologa we Wrocławiu

zobacz profil