Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Cudowna, sympatyczna, bardzo dobry specjalista.

zobacz profil

Znam go jeszcze z ławy szkolnej. Od zawsze solidny, prawy i mądry człowiek.

zobacz profil

bardzo dobry diabetolog i opiekun specjalizacji :)

zobacz profil