Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 9 lata temu

    Polecam wszystkim mającym problemy z siatkówką , jeden z najlepszych okulistów w Polsce a przy tym osoba skromna , miła i lekarz przez tzw dużą literke L ( pracuje na codzień w Bydgoskim Juraszu i czasami w Grudziądzu w Oko Med )

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny neurolog dziecięcy

zobacz profil

Mądry ,ciepły i dobry młody człowiek i kolega sprawdza się doskonale w medycynie "ratunkowo -npl-owskiej" i w ginekologii na każdej linii.

zobacz profil

Zdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Wspaniały lekarz !!!! Kilka lat w jednym szpitalu. Bardzo przyjacielskie do innych lekarzy i bardzo cie...

zobacz profil