Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 9 lata temu

    Polecam wszystkim mającym problemy z siatkówką , jeden z najlepszych okulistów w Polsce a przy tym osoba skromna , miła i lekarz przez tzw dużą literke L ( pracuje na codzień w Bydgoskim Juraszu i czasami w Grudziądzu w Oko Med )

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil

Proszę o aktualizację danych Nasz kolega Dr Jacek Felisiak niestety zmarł Pozdrawiam Hanna Blask Błaszyńska nefrolog

zobacz profil

Polecam panią doktor ,gdyż jest doświadczonym alergologiem i bardo miłą osobą

zobacz profil