Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 9 lata temu

    Polecam wszystkim mającym problemy z siatkówką , jeden z najlepszych okulistów w Polsce a przy tym osoba skromna , miła i lekarz przez tzw dużą literke L ( pracuje na codzień w Bydgoskim Juraszu i czasami w Grudziądzu w Oko Med )

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem

zobacz profil

Świetny radiolog interwencyjny, szeroki wachlarz metod leczenia, doskonałe wyniki

zobacz profil