Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 9 lata temu

    Polecam wszystkim mającym problemy z siatkówką , jeden z najlepszych okulistów w Polsce a przy tym osoba skromna , miła i lekarz przez tzw dużą literke L ( pracuje na codzień w Bydgoskim Juraszu i czasami w Grudziądzu w Oko Med )

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Ponad 20-letnie doświadczenie w leczeniu jaskry. Wysoka jakość usług w miłej familijnej atmosferze. Bardzo dobra lokalizacja Poradni.

zobacz profil

polecam zwłaszcza do leczenia endodontycznego.

zobacz profil

Bardzo dobry doktor

zobacz profil