Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog, specjalista medycyny transportu 8 lata temu

    Bardzo dobry radiolog, często podczas wykonywania badania jeżeli istnieje taka potrzeba by ułatwić postawienie rozpoznania sam rozszerza zakres badania. Poza wiedzą radiologiczna posiada bardzo duża wiedzę ogólnomedyczną.

Aktualne miejsce pracy


Górnośląska 4 A, 00-444 Warszawa
Dane kontaktowe

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Moim zdaniem to najlepszy nefrolog w Polsce.

zobacz profil

Pani Doktor jest osobą bardzo profesjonalną i doświadczoną. Polecam

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz,wspaniały lekarz,bardzo dobry specjaliststa,leczy b.dobrze i diagnozuje,polecam tego lekarza,miła,cierpliwa,mądra dobru leksrz ...

zobacz profil