Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog, specjalista medycyny transportu 8 lata temu

    Bardzo dobry radiolog, często podczas wykonywania badania jeżeli istnieje taka potrzeba by ułatwić postawienie rozpoznania sam rozszerza zakres badania. Poza wiedzą radiologiczna posiada bardzo duża wiedzę ogólnomedyczną.

Aktualne miejsce pracy


Górnośląska 4 A, 00-444 Warszawa
Dane kontaktowe

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz i czlowiek

zobacz profil

Wybitny chirurg i wspaniały, empatyczny człowiek. Ponadto prowadzi wzorcowo zorganizowany oddział chirurgiczny, w którym pacjenci czują się wyjątko...

zobacz profil

Lekarka dokładnie zbierająca wywiad, dokładnie badająca pacjenta i potrafiąca wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

zobacz profil