Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Wybitny chirurg i wspaniały, empatyczny człowiek. Ponadto prowadzi wzorcowo zorganizowany oddział chirurgiczny, w którym pacjenci czują się wyjątko...

zobacz profil