Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista 11 lata temu

    B. dobry chirurg ogólny, naczyniowy, endokrynologiczny, przeszczepów narządowych i komórek przytarczyc

  • Lek.
    Lek. internista 9 lata temu

    Ponawiam moją opinię -świetny chirurg, ciepły, pogodny, cierpliwy. Bardzo dba o Pacjentów oraz o Kolegów Lekarzy, szczególnie o starszych !! Został mianowany Profesorem zwyczajnym - gratulacje

Aktualne miejsce pracy

Egzaminy specjalizacyjne

  • Transplantologia kliniczna. Rok ukończenia: 2016.
  • Angiologia. Rok ukończenia: 2012.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1987

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Sympatyczna Pani Doktor, skoncentrowana na pacjencie, o wyjątkowym podejściu do dzieci.

zobacz profil

wszechstronna wiedza, wieloletnie doświadczenie, cierpliwość i życzliwość dla pacjentów.

zobacz profil

Bardzo kompetentna, sumienna i uczciwa lekarka. Stale pogłębia swoją wiedzę. Jest ekspertem w dziedzinie alergologii i szczepień.

zobacz profil