Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1994

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znam Panią doktor Jolę od jej stażu podyplomowego . Przez wiele lat pracowaliśmy w jednym oddziale . Z przyjemnością mogę powiedzieć , że rzadko sp...

zobacz profil

Gorąco polecam

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz i twórca literacki, o dużej wrażliwości oraz ogromnej wiedzy z zakresu diabetologii. Osobiście czekam, kiedy pan Doktor złoży s...

zobacz profil