Bardzo dobry lekarz rodzinny- dokładna, skrupulatna, dociekliwa, sumienna, lubiąca się uczyć, kochana przez pacjentów, niezwykle cierpliwa i obdarzona wielką empatią, ale także asertywna Pani Doktor.

zobacz profilbardzo dobry i rzetelny specjalista chorób oczu
zobacz profilŚwietny i wszechstronny lekarz z miłą osobowością
zobacz profilWspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek