Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1987

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

kompetentna,solidna,dokładna,życzliwa w stosunku do pacjentów jako internista,,godna polecenia również jako lekarz medycyny pracy

zobacz profil

Fantastyczny człowiek, mądry lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, wspaniałym podejściu do pacjenta

zobacz profil

Fantastyczny specjalista, wykładowca i Kolega!;-))))))))))))

zobacz profil