
zobacz profilBardzo dobry znany pediatra z wieloletnim doświadczeniem.
zobacz profilprzyjazna dla pacjentek , fachowa, patrzy na pacjenta całościowo ,
zobacz profilDobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.