
zobacz profilJestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j
zobacz profilRewelacyjny fachowiec. Świetna orientacja w psychoterapii psychodynamicznej. Życzliwy i opanowany człowiek. Polecam.
zobacz profilBardzo duży profesjonalizm, olbrzymia wiedza i doświadczenie