Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog, specjalista rehabilitacji medycznej 9 lata temu

    Bardzo dobry lekarz

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2012

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Fantastyczny człowiek i lekarz. Skrupulatna, profesjonalna, świetnie umiejąca rozplanować i wykonać prace ortodontyczne.

zobacz profil

rzetelny, dokładny , empatyczny, koleżeński, bardzo profesjonalny

zobacz profil

Rzetelny internista z dużym doświadczeniem kardiologicznym

zobacz profil