Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Bardzo dobry onkolog kliniczny

zobacz profil

Polecam panią doktor ,gdyż jest doświadczonym alergologiem i bardo miłą osobą

zobacz profil