Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 1984

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny specjalista , a przede wszystkim wspaniały . dobry CZŁOWIEK !!! .

zobacz profil

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil

Wzór do naśladowania!! Dziękuje za wspolna prace i nauke oraz nowe podejscie do interpretacji ciekawych przypadkow klinicznych w neurologii.

zobacz profil