
zobacz profilDoskonały ginekolog. Dokładny, konkretny, z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą. Polecam!
zobacz profilDoskonały specjalista, empatyczny lekarz, wspaniały szef i kolega;-)))) No i latający Doktor!;-)))))))
zobacz profilChyba wszystko wie,ale zycie uczy pokory.