Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. endokrynolog, internista 9 lata temu

    Dobry lekarz.

Poprzednie miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1984

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobra diagnostka, cierpliwa lekarka, skutecznie rozpoznaje i leczy. Pzyjmuje w NZOZ Aurum, ul. Nowogrodzka 84/86 w Warszawie, www:/nzoz-aurum.pl; t...

zobacz profil

Dociekliwy,inteligentny z dużą wiedzą . Polecam

zobacz profil

Rewelacyjny fachowiec. Świetna orientacja w psychoterapii psychodynamicznej. Życzliwy i opanowany człowiek. Polecam.

zobacz profil