Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. endokrynolog, internista 9 lata temu

    Dobry lekarz.

Poprzednie miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1984

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Cudowna, sympatyczna, bardzo dobry specjalista.

zobacz profil

Bardzo dokładny lekarz. Duża wiedza, wykraczająca poza ortopedię, dobra znajomość rzadkich zespołów chorobowych. Wzbudza zaufanie.

zobacz profil

lekarz leczácy sercem i rozumem

zobacz profil