Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. endokrynolog, internista 9 lata temu

    Dobry lekarz.

Poprzednie miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1984

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

znakomity,cierpliwy i kompetentny lekarz

zobacz profil

bardzo dobra komunikacja z pacjentem,uczciwosc ,nie wspomne tu o merytoryce-bo tylko moge zgodzic sie z przedmowca. Wspanaiały chirurg,diagnosta i ...

zobacz profil

kompetentny i sympatyczny lekarz

zobacz profil