Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. endokrynolog, internista 9 lata temu

    Dobry lekarz.

Poprzednie miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1984

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Polecam , merytorycznie bez zarzutu, dobry diagnosta i operator interesuje się chorym w trakcie i po leczeniu.

zobacz profil

Przesympatyczna pani doktor,rewelacyjny adiunkt,dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów,z coraz większymi sukcesami .

zobacz profil

PAN DOKTOR MA NIEWYPARZONY JĘZYK ALE TYLKO DZIĘKI MOJEJ KOLEŻANCE MÓJ 4 LETNI SYNEK PO SIEDMIU ANTYBIOTYKACH WRESZCIE TRAFIŁ NA ODPOWIEDNIEGO LEKAR...

zobacz profil