Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Polecam jako dobrego urologa we Wrocławiu

zobacz profil

Rewelacyjny fachowiec, przy tym ciepły i życzliwy człowiek o bogatej osobowości. Polecam wszystkim.

zobacz profil

Świetny radiolog interwencyjny o olbrzymim doświadczeniu i z doskonałym warsztatem technicznym

zobacz profil