Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Solidna, przemiła, z dużą empatią. Swietnie przygotowana merytorycznie - pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM.

zobacz profil

Swietny lekarz, olbrzymia wiedza i doswiadczenie. Z poswieceniem pomaga pacjentom.

zobacz profil

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil