Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. specjalista medycyny rodzinnej 7 lata temu

    wysoka kultura osobista, dużo empatii, rozległa wiedza

Ukończone uczelnie

CM UMK  Bydgoszcz
Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w BydgoszczyRok ukończenia: 2009

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Już jako solidna i zdolna studentka oraz bardzo dobra koleżanka zapowiadała się na wspaniałego lekarza . Tak się stało !

zobacz profil

Bardzo profesjonalna, ogromna kultura osobista

zobacz profil