Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Alergologia. Rok ukończenia: 2010.
  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2005.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wiedza, kompetencja, doświadczenie, empatia...wspaniały nauczyciel dzielący się umiejętniściami i teorią z młodszymi/lub mniej doświadczonymileka...

zobacz profil

Profesjonalista

zobacz profil

Wspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek

zobacz profil