Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Alergologia. Rok ukończenia: 2010.
  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2005.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Doskonały fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej! Jest to to odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu, co niestety nadal jest rzadkością!

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil

dobry chirurg

zobacz profil