Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1991

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.

zobacz profil

Doktor Basia Jerszow jest niezwykle mądrym i dobrym geriatrą i internistą. Jej spojrzenie jest bardzo szerokie, dostrzega szczegóły i ma zmysł szyb...

zobacz profil

Świetny, profesjonalny, bardzo uprzejmy. Polecam!

zobacz profil