
zobacz profilWspaniały człowiek i lekarz teraz już takich prawie nie ma.
zobacz profilŚwietny lekarz że zrozumieniem pacjenta!
zobacz profilJestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j