Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Dobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista

zobacz profil