Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2007

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo rzetelny lekarz. Z ogromną wiedzą i empatią do pacjenta. Kompetentna i bardzo mił la Pani Doktor

zobacz profil

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Lekarz z pasją. Z empatią podchodzący do pacjenta Bardzo uprzejmy, profesjonalny i taktowny.

zobacz profil