Ogólna opinia o lekarzu

Znajomość języków

  • Angielski

Ukończone uczelnie

UMP  Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Każdy, kto miał do czynienia z Pania doktor, jest tego samego zdania: Pani doktor jest lekarzem z powołania. Jest profesjonalna, kompetentna a zar...

zobacz profil

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil