Zarejestrowany w: OIL w Olsztynie
Dobra specjalistka to mało powiedziane....Doskonała!;-))))) Perfekcyjna i kompetentna!;-))))
Równocześnie Internista i neurolog - super
Bardzo dobry diabetolog także