Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Radiologia i diagnostyka obrazowa. Rok ukończenia: 2018.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2012

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Perfekcyjny specjalista i dobry kolega!;-))))

zobacz profil

Bardzo dobry psychiatra i psychoterapeuta. Empatyczny z szeroką wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

zobacz profil

Ceniony przez Kolegów, chwalony przez Pacjentki

zobacz profil