Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Pani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, kompetentny

zobacz profil