Ogólna opinia o lekarzu

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • Lekarz certyfikowany przez polskie towarzystwo leczenia otyłości

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1997

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry onkolog kliniczny.

zobacz profil

b.dobry fachowiec

zobacz profil

Mądry ,ciepły i dobry młody człowiek i kolega sprawdza się doskonale w medycynie "ratunkowo -npl-owskiej" i w ginekologii na każdej linii.

zobacz profil