Ogólna opinia o lekarzu

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • Lekarz certyfikowany przez polskie towarzystwo leczenia otyłości

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1997

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wyśmienity klinicysta, diagnostyk, terapeuta, osoba ciepła i obiektywna w zachowaniu lekarz-pacjent

zobacz profil

Bardzo kompetentny, lekarza, fachowe, rzeczowe porady, dobre leczenie oraz wspaniała opieka po leczeniu. Niezwykła empatia.

zobacz profil

Zaangażowany, konkretny, bardzo dobrze przygotowany merytorycznie!

zobacz profil