Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. pediatra, pulmonolog 10 lata temu

    Wiedza, dociekliwość,sumienność

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1995

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

Najlepszy Radiolog jakiego znam. Pani Doktor jest kompetentna, rzetelna i z ogromną wiedzą kliniczną.

zobacz profil

Doskonały fachowiec, uosobienie spokoju i kultury osobistej!

zobacz profil