Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

wysoka kultura osobista, dużo empatii, rozległa wiedza

zobacz profil

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.

zobacz profil