Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Pediatria. Rok ukończenia: 2015.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Siła spokoju i uprzejmości. Bardzo dobry fachowiec. Nadal pogłębia swoją wiedzę. Szanuje ludzi.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

Polecam pod każdym względem. Doskonały fachowiec.

zobacz profil