Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    Warto leczyć się u sprawdzonych Lekarzy i Doktor Katarzyna Wyszogrodzka takim doktorem jest.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1993

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.

zobacz profil

Dobry specjalista

zobacz profil

Świetna młoda bardzo ciepła i zaangazowana młoda lekarka staranna i madra rzadkie polaczenie

zobacz profil