Bardzo dobry neurolog, dokładny, rzeczowy. Zawsze mówi pacjentowi prawdę, jeśli choroba źle rokuje to powie, jeśli nie jest pewien po prostu powie. Był moim kierownikiem specjalizacji, ja jego pierwszym specjalizantem. Był bardzo wymagający, ale dzięki niemu nie boję się żadnego dyżuru, dokładnie mnie szkolił, pokazywał jak dobrze badać, na co zwrócić uwagę. Mam tylko I st z neurologii, na II st, zabrakło czasu, mam II st specjalizacji z rehabilitacji medycznej Dr hab.n.med Kazimierza Tomczykiewicza gorąco polecam
zobacz profilMiły, kompetentny oraz bardzo rzetelny Pan Doktor. Z czystym sumieniem polecam!
zobacz profilbardzo dobry sumienny lekarz
zobacz profilBardzo dobry, dokładny i ciągle poszerzający swoją wiedzę lekarz. Prawdziwy pasjonat swojej specjalizacji. Gorąco polecam!