Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 1993

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra i immunolog kliniczny, polecam

zobacz profil

Bardzo dobry i wnikliwy lekarza. Traktuje pacjenta holistycznie. Zawsze można skorzystać z wszechstronnej konsultacji mając wątpliwości w prowadzen...

zobacz profil