Wykonywana specjalizacja: Stomatologia dziecięca
Polecam
zobacz profilBardzo dobry lekarz, duża wiedza i doświadczenie
zobacz profilSolidny,rzetelny, empatyczny, koleżeński!;-)))
zobacz profilBardzo dobry, dokładny i ciągle poszerzający swoją wiedzę lekarz. Prawdziwy pasjonat swojej specjalizacji. Gorąco polecam!