
zobacz profilNajlepszy patomorfolog jakiego znam
zobacz profilWSPANIAŁA PANI DOKTOR-POD KAZDYM WZGLĘDEM , JAK RÓWNIEŻ NIEUSTANNIE DOSZKALAJĄCA SIĘ !!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie ...
zobacz profilb.dobra pani doktor,wnikliwa,szczegółowa,pełny profesjonalizm,gorąco polecam.