Bardzo dobry lekarz,wspaniały lekarz,bardzo dobry specjaliststa,leczy b.dobrze i diagnozuje,polecam tego lekarza,miła,cierpliwa,mądra dobru leksrz - polecam maria .krupa

Ten lekarz nie został jeszcze polecony.
zobacz profildobry lekarz
zobacz profilŚwietny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com
zobacz profildoskonały lekarz, doświadczony i kompetentny,